درباره ما

شرکت خرم پلاستیک تهران با نزدیک به نیم قرن سابقه  ( از سال 1358 شمسی)  به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان کامپاندهای پلیمری (P.V.C) ، انواع روغن­ های نرم کننده DOP، DOTP ،DOA  و همچنین فیلم­های استرچ PVC  ،استرچ  PE  و OPP   در ایران  می باشد. این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب و جذب استعدادهای درخشان ، همکاری با مراکز معتبر دانشگاهی و استفاده از ماشین آلات مدرن اروپایی در خطوط تولید و آزمایشگاه توانسته است بروزترین محصولات را با کیفیتی کم نظیر، مطابق با استانداردهای جهانی تولید و عرضه نماید. شرکت خرم پلاستیک تهران مفتخر است علاوه بر تامین بخش مهمی از نیاز کشور در صنایعی چون پزشکی، کابل سازی، خودرو، ساختمان، لوازم خانگی، صنایع غذائی، لوله و پروفیل و اتصالات، ورق های PVC  نرم و سخت، بخش عظیمی از محصولات خود را به کشورهای ترکیه، روسیه، آسیای میانه و قفقاز، عراق ، افغانستان وشمال آفریقا صادر نماید .

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت

محصولات ما با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت مطابقت دارند. به عنوان بخشی از برنامه تضمین کیفیت، بازرسیهای دقیق را در هر مرحله از فرایند تولید، از مواد خام تا محصولات تمام شده، انجام میدهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گواهینامه های ما، لطفا با ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید. info[at]khorramco.com

مسئولیت اجتماعی شرکت

ما متعهد به پیشرفت مشترک از طریق توسعه پایدار فن آوری، اقتصادی و اجتماعی در ایران با بالاترین استانداردهای کیفیت تولید هستیم. ما همچنین راه حلهای مقرون به صرفه و در دسترس را به مشتریان خود نشان میدهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گواهینامه های ما، لطفا با ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید. info[at]khorramco.com